AdvertisementNamor wreszcie pojawi się w MCU?!

Jeden z pierwszych superbohaterów komiksów Marvela dotąd był konsekwentnie ignorowany przez sterników Marvel Cinematic Universe. Najnowsze plotki sugerują, że to może ulec zmianie.

Namor Sub-Mariner może według portalu Geeks WorldWide pojawić się w którejś z trzech produkcji: którymś z filmów – Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings i Doctor Strange in the Multiverse of Madness, ewentualnie serialu Loki. Marvel ma poszukiwać azjatyckiego aktora do roli władcy starożytnego, dalekiego królestwa o imieniu David. Istotną poszlaką ma być przypomnienie o sytuacji, w której reżyser Strange’a zamieścił na krótki czas na Twitterze kadr z komiksu, na którym pojawili się właśnie mistyczn mag i władca mórz.  Za ewentualną alternatywę uznają zupełnie inną postać, która pojawiłaby się w Shang-Chi.

Namor

Fot. Twitter Scott Derickson

Zobacz również:Doktor Doom – Noah Hawley informuje o etapie prac nad projektem

Ciężko na tym etapie powiedzieć, czy doniesienia GWW mają jakieś mocniejsze podstawy, jednak warto pamiętać, że już we wcześniejszych filmach Marvela pojawiały się drobne szczegóły, które mogłyby sugerować, że Namor prędzej czy później się pojawi. Żeby daleko nie szukać, na początku Avengers: Koniec gry Okoye wspomina o pewnych trzęsieniach pod powierzchnią Wakandy. Geeks WorldWide dość często miewa rację w swoich przypuszczeniach. Warto więc mieć to na uwadze.

Źródło: Geeks WorldWide / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?