Advertisement
Advertisementpixel

Narodziny gwiazdy – zwiastun filmu z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem. Będą Oscary?

Warner Bros. umieścił w sieci pierwszą zapowiedź musicalu Narodziny gwiazdy (oryg. A Star is Born), którego gwiazdami są flirtująca z rolami kinowymi i serialowymi Lady Gaga oraz Bradley Cooper, który również wyreżyserował projekt.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Zobacz również: Gaga: Five Foot Two – recenzja filmu Netfliksa o Lady Gadze

 

narodziny gwiazdy lady gaga

fot. materialy prasowe

Tegoroczne Narodziny gwiazdy to już trzeci remake produkcji z 1938 roku o tym samym tytule. W poprzednich wersjach filmu występowali Janet Gaynor i Frederic March, Judy Garland i James Mason, Barbara Streisand i Kriss Krtistofferson.

Film ma trafić do polskich kin dopiero 30 listopada.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?