AdvertisementNatalia Szroeder i Agata Kulesza w dubbingu filmu Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra. Zwiastun animacji!

Współtwórca Shreka, Pięknej i Bestii, Toy Story, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Prezentujemy zwiastun filmu Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra. W obsadzie polskiego dubbingu: Agata Kulesza oraz wokalistka Natalia Szroeder.

dubbing królowa śniegu kulesza szroeder

Fot. Paweł Wiszomirski

Opis dystrybutora kinowego: W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Zobacz również: Premiera nowego filmu z serii Tomek i Przyjaciele już w sobotę na kanale Mini Mini+!

Rosyjska animacja z serii Królowa śniegu trafi do polskich kin 21 grudnia.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?