Nathan Fillion jako Nathan Drake w filmowym Uncharted?!

Nathan Fillion za pośrednictwem Instagrama przekazał tajemniczą wiadomość związaną najprawdopodobniej z filmem Uncharted!

Czyżby aktor miał objąć rolę dorosłego Nathana Drake’a w filmowym Uncharted? Fillon udostępnił na insta zdjęcie rapera o pseudonimie Drake zwieńczone podpisem Sic Parvis Magna. 7/16/18.

Sic Parvis Magna. 7/16/18

A post shared by Nathan Fillion (@nathanfillion) on

Jak gracze serii Uncharted pamiętają, sentencja ta w wolnym tłumaczeniu oznacza wielkość ze skromnych początków, co wiąże się z napisem na pierścieniu słynnego Francisa Drake’a i jest jednocześnie mottem całej serii. Co więcej, Fillion stara się o główną rolę w filmie już od 2010 roku, więc może jego starania nie poszły na marne?

Z drugiej strony wcześniejsze informacje o filmie wskazywały na to, że ma on opowiedzieć wydarzenia sprzed pierwszej części gry, w której poznalibyśmy przygody młodego Nathana. Do jego roli został wybrany Tom Holland, którego nie trzeba raczej tutaj przedstawiać. Być może twórcy szukają dodatkowo osoby do zagrania starszego Drake’a? Ewentualnie w Fillionie widzą młodszą wersję Sully’ego? Przekonamy się, o co dokładnie chodzi w poniedziałek 16 lipca.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: comicbook.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?