Netflix przejął premiery kinowe The Lovebirds i Time to Hunt

Platforma Netflix idzie za ciosem, jeżeli chodzi o nowy kierunek ruchów rynkowych. Niedawno wzięła pod swoje skrzydła polskie W lesie dziś nie zaśnie nikt, teraz zaś pojawił się informacje o nowych produkcjach.

Po pierwsze The Lovebirds, które swoją premierę miało mieć 3 kwietnia. Paramount Pictures uznało za stosowne przerzucić produkcję o parze, która została oskarżona o morderstwo, na Netflix. Podobny ruch został wykonany z Time to Hunt. Film o przyjaciołach uciekających z dystopijnego miasta i chcących przy tym obrabować kasyno również nie otrzymał premiery kinowej i od 10 kwietnia pojawi się w ofercie giganta streamingowego.

kadr z filmu Time to Hunt

Zobacz również: Marvel Studios zamknięte do odwołania?

Te działania zapewne nie zostaną odosobnione i przy obecnie rozwijającej się na świecie pandemii możemy spodziewać się kolejnych produkcji przechodzących zamiast do sal kinowych, to na Netflix bądź inną platformę.

Źródło: Deadline; Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?