AdvertisementNicolas Cage zagra w adaptacji opowiadania H.P. Lovecrafta

Jak widać, ten oryginalny aktor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w swoim zawodzie. Po głównej roli w Mandy pora na zagranie w adaptacji jednego z najsłynniejszych autorów grozy.

Chodzi o opowiadanie Colour Out of Space Lovecrafta. W tej niezwykle mocnej historii natykamy się na rodzinę rolników żyjących na terenie Nowej Anglii. Ich spokojne życie zostaje brutalnie zakłócone, gdy w okolice farmy spada meteoryt, będący przyczyną chorób zwierząt, mutacji roślin i wreszcie wpływający negatywnie na samych domowników.

Nicolas Cage

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Beach Bum – Matthew McConaughey pod wpływem w nowym zwiastunie filmu!

Reżyserem jest Richard Stanley, który lata temu stworzył Hardware – produkcję w pewnych kręgach uważaną za kultową. Oprócz Cage’a, zagrają m.in. Joely Richardson, Tommy Chong, Elliot Knight, Julian Hilliard i Q’Orianka Kilcher. Zdjęcia rozpoczną się już w przyszłym miesiącu.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?