Nie czas umierać – jest pierwszy zwiastun! Bohaterowie filmu na plakatach!

I wreszcie po szumnych zapowiedziach pojawia się pierwszy pełny trailer jednego z największych hitów przyszłego roku. Po raz pierwszy tym samym możemy zobaczyć sporo detali związanych z produkcją.

Nie czas umierać będzie już najprawdopodobniej finalną przygodą Daniela Craiga. A ten świetnie zmontowany zwiastun chyba jest na to kolejnym dowodem. Fukanaga i spółka napakowali do niego tyle, ile się dało, zapowiadając mnóstwo znakomitych kaskaderskich scen i potencjalnych zwrotów akcji.

Wciąż nie wiadomo, jaki konkretnie sekret sprawił, że pomiędzy Bondem a jego najnowszą ukochaną doszło do jakiegoś rozłamu. Mamy również rzut okiem na głównego przeciwnika naszego agenta, w którego wciela się Rami Malek – znany do tej pory jako protagonista z Mr. Robot oraz odtwórca Freddy’ego Mercurego w Bohemian Rhapsody. No i oczywiście widzimy również Lashanę Lynch, która – zgodnie z wieloma spekulacjami – zastąpi Jamesa Bonda. Rzecz jasna, powraca też stara gwardia, czyli Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Léa Seydoux (Madeleine), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner), Jeffrey Wright (Felix), a nawet Christoph Waltz (Blofeld). Jak na razie to wszystko zapowiada się znacznie lepiej od Spectre. Czy Nie czas umierać spełni oczekiwania? Zobaczymy za kilka miesięcy!

W międzyczasie pojawiły się także minimalistyczne plakaty przedstawiające bohaterów tego niezwykle oczekiwanego filmu, w tym nowa postać grana przez zjawiskową Anę de Armas. Prawdopodobna nowa dziewczyna Bonda także parę razy pojawiła się na trailerze.

Zobacz również: Henry Cavill wypowiada się o Snyder Cut i przyszłości Supermana

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Universal

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Pierwszy trailer pokazuje, że w nowym Bondzie będzie tradycyjnie dużo akcji. Zwracają uwagę także ciekawe zdjęcia dające nadzieję, że „Nie czas umierać” będzie filmem także atrakcyjnym wizualnie.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?