Nie czas umierać – koniec prac nad filmem

Nie czas umierać to produkcja, na którą przez obecne opóźnienia musimy zaczekać aż do jesieni, jednak przynajmniej sam film może już od tego czasu po prostu czekać na wprowadzenie.

Tyle przynajmniej wiemy od Cary’ego Fukanagi, który prowadził Q&A z fanami. Powiedział, że Nie czas umierać jest już gotowe, na czele z postprodukcją. W przeciwieństwie zatem do wielu tytułów, które zapewne wykorzystają teraz trochę czasu na dopracowanie pewnych rzeczy, najwyraźniej ostatni film z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda jest już gotowy.

Zobacz również: Luke Cage filmem Quentina Tarantino z Laurence’em Fishburne’em w głównej roli? To mogło się wydarzyć!

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyserował Cary Fukunaga.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?