Nie czas umierać – przesunięto premierę filmu!

Dość rzadko zdarzają się takie sytuacje i przeważnie decyduje o nich czynnik zewnętrzny. Nie inaczej jest prawdopodobnie z Nie czas umierać.

Ostatni już film z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda został przesunięty dosłownie rzutem na taśmę, bo ledwo ponad miesiąc od premiery zaplanowanej na 8 kwietnia. Nie podano oficjalnej przyczyny, jednak najpewniej ze względu na widmo groźby koronawirusa. Niedawno pojawiły się także liczne petycje z prośbami o przeniesienie daty, co zdaje się być bardziej bezpośrednią przyczyną. Włodarze studia najwyraźniej uznali, że późniejsza premiera będzie bardziej opłacalna, dlatego Nie czas umierać pojawi się dopiero w listopadzie.

Zobacz również: The Batman – oto pierwsze spojrzenie na Batmobil!

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?