Nie czas umierać z pierwszą zapowiedzią! Zwiastun już jutro!

Nowy film o Agencie 007 jest być może najpilniej strzeżoną produkcją w historii franczyzy. I dopiero w najbliższych dniach pojawią się jakiekolwiek konkrety związane z odległym jeszcze hitem.

Nie czas umierać wreszcie zaszczyca nas pierwszymi materiałami. MGM póki co udostępniło oficjalny teaser produkcji, jednak już w dniu jutrzejszym pojawi się pełny zwiastun. Już po poniższych fragmentach widać, że jest na co czekać.

Zobacz również: Sebastian Fabijański i O.S.T.R. w singlu promującym Psy 3. W imię zasad

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 3 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Sony  

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?