(Nie)znajomi – oficjalny zwiastun polskiej wersji włoskiego hitu!

Prezentujemy oficjalny zwiastun polskiego filmu (Nie)znajomi. Produkcję promuje również teledysk z piosenką Dawida Podsiadły Najnowszy klip, który po zaledwie trzech dniach od premiery odnotował już ponad milion obejrzeń.

(Nie)znajomi to film o grupie przyjaciół, która decyduje się zagrać w trakcie kolacji w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

Zobacz również: Nerd – powstała komedia o uzależnieniu od internetu

(NIE)ZNAJOMI, © Fot Jaroslaw Sosinski / MIMIKRA,

(NIE)ZNAJOMI, © Fot Jaroslaw Sosinski / MIMIKRA,

Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. W obsadzie znaleźli się: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Jednym z producentów jest muzyk Dawid Podsiadło.

Zobacz również: Bad Boys for Life – Will Smith i Martin Lawrence na pierwszym zwiastunie!

(Nie)znajomi to również rodzima wersja włoskiego hitu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Łącznie, w formie filmów zaplanowanych oraz zrealizowanych, funkcjonuje aż 18 wersji Perfetti sconosciuti. Włoski komediodramat został z tego powodu wpisany do Księgi Rekordów Guinessa jako najczęściej remake’owany film w historii.

(Nie)znajomi trafi do polskich kin 27 września. Film na duże ekrany wprowadzi firma Dystrybucja Mówi Serwis.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?