Noah Centineo w obsadzie nowej wersji Aniołków Charliego

Znany ze swojej kreacji w serialu The Fosters, a ostatnio z komedii Do wszystkich chłopców, których kochałam Noah Centineo dołącza do obsady najnowszego filmowego wcielenia Aniołków Charliego.

Dla Centineo będzie to druga większa rola w najbliższym czasie, obok Good Trouble, spinoffu wspomnianego The Fosters, gdzie ponownie zagra Jesusa Adamsa Fostera.

Centineo

Kadr z serialu The Fosters

Film skupi się na nowej generacji Aniołków pracujących dla tajemniczego Charliego. Od czasu pierwszych filmów Agencja Townsend znacząco się rozwinęła i stała się globalnym podmiotem z ulokowanymi na całym świecie zespołami świadczącymi usługi ochroniarskie i szpiegowskie dla prywatnych klientów. Film skupi się na jednej z takich ekip.

Zobacz również: Rambo V – Sylvester Stallone udostępnił zdjęcia swojej postaci z okazji rozpoczęcia zdjęć!

Nowe Aniołki Charliego oparte będą o scenariusz autorstwa Jay Basu i Elizabeth Banks, którzy pracowali na skrypcie Craiga Mazina i Semi Chellas.

Pierwszymi Aniołkami Charliego były Farrah Fawcett, Kate Jackson i Jaclyn Smith występujące w serialu emitowanym przez telewizję ABC w latach 1976-1981. W 2000 i 2002 roku powstały filmowe adaptacje, w których główne role otrzymały Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu. Zostaną one zastąpione Kristen Stewart, Naomi Scott i Ellą Balinską.

Obecna data premiery rebootu to 27 września 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasow

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?