Advertisement

Nowe ceny biletów w Multikinie Bydgoszcz, Poznań Malta oraz Warszawa Wola

Warszawskie Multikino w Centrum Handlowym Wola Park, Poznańskie Multikino w Galerii Malta oraz Multikino w Bydgoszczy przy ul. Marszałka Focha 48 zapraszają na wyjątkowe seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Od 31 stycznia 2020 r. w kinie obowiązują nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 19,90 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Warszawa Wola, Multikina Poznań Malta i Multikina Bydgoszcz mają tę samą, stałą cenę – czyli 19,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Początek 2020 roku w Multikinie jest naprawdę intensywny! Teraz na wielkim ekranie można zobaczyć między innymi: film sensacyjny „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, „Gorący temat” z Charlize Theron, Margot Robbie i Nicole Kidman oraz „1917” – dramat wojenny nagrodzony Złotym Globem w kategoriach: najlepszy dramat oraz najlepszy reżyser.

Multikino zaprasza do spędzenia najbardziej romantycznego wieczoru w roku przed wielkim ekranem. Na widzów czeka jedyna w swoim rodzaju atmosfera, wciągająca akcja i mnóstwo wrażeń, którymi po projekcji można podzielić się z ukochaną osobą. Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na seanse 14 lutego br. W walentynkowym repertuarze znalazły się między innymi: polski film erotyczny „365 dni”, film biograficzny „Zenek” oraz „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, czyli pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć.

Natomiast podczas ferii w warszawskim Multikinie wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci czeka animacja „Gang zwierzaków”. Ponadto na wielki ekran powrócił rozmawiający ze zwierzętami „Doktor Dolittle”. W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Dodatkow podczas ferii do kin wejdą: „Bayala i ostatni smok” (premiera 14.02.2020r.) oraz „Zew krwi” (premiera 21.02.2020r.).

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?