Nowe ceny biletów w Multikinie Kraków i Rybnik oraz w Cinema3D Biała Podlaska

Multikino w Rybniku przy ul. Bolesława Chrobrego 1, Multikino w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 128 oraz Cinema3D w Białej Podlaskiej  zapraszają na wyjątkowe seanse filmowe w atrakcyjnej cenie! Od 29 listopada w kinie obowiązują nowe ceny biletów – widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 14,90 zł!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Kraków, Multikina Rybnik i Cinema3D w Białej Podlaskiej w Galerii Rywal  mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Zimowe miesiące w Multikinie i Cinema3D zapowiadają się naprawdę intensywnie! Teraz na wielkim ekranie można zobaczyć najnowszy film twórców „Listów do M.” – „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej, komediowy przewodnik dla osób marzących o szczęśliwych związkach, czyli „Jak poślubić milionera” oraz komedię romantyczną „Last Christmas” z Emilią Clarke.

Podczas nadchodzącego, mikołajkowego weekendu w krakowskim Multikinie wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci będzie czekała „Kraina lodu 2” – jedna z najważniejszych familijnych premier tego roku. Ponadto 6 grudnia do kin wejdzie animacja „Śnieżna paczka”, produkcja „Ratujmy Florę” oraz film przygodowy „Młody renifer Alex” – zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii.

Od 18 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru. W związku z długo wyczekiwaną premierą Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Bilety można nabywać w kasie kina w Krakowie, Rybniku i Białej Podlaskiej, przez stronę www oraz aplikację mobilną. W ostatnich dniach grudnia na wielki ekran wejdą: polska komedia „Futro z misia” oraz „Jumanji: Następny poziom”. Natomiast 17 stycznia 2020 roku sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Multikino

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?