Nowe grafiki bohaterów Avengers 4! Jest Hawkeye i Captain Marvel!

Pojawiły się nowe grafiki koncepcyjne postaci Avengers 4. Pojawia się na nich Captain Marvel, no i oczywiście wielki nieobecny Wojny bez granic – Hawkeye.

Oczywiście spora część grafik wyciekła już wcześniej, jednak wśród udostępnionych na Twitterze wizerunków Hulka, War Machine, Rocketa, Nebuli i Thanosa z nową bronią pojawiają się dwa niepublikowane wcześniej zdjęcia Captain Marvel. Znowu także ukazuje się Hawkeye, który może tym razem odegrać istotniejszą role niż w poprzednich częściach Avengers, w których występował.

Opis: Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Marvel

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?