Nowe informacje odnośnie platformy Disney+. Wiadomo, ile będzie kosztować dostęp

Konferencja Disneya to także szczegółowe spojrzenie na całe przedsięwzięcie związane z nową platformą streamingową.

W USA dostęp do Disney+ kosztować będzie 6,99 dolarów miesięcznie, ewentualnie 5,83, jeżeli klient zdecyduje się na całoroczny zakup. To zdecydowanie taniej od chociażby konkurencyjnego Netfliksa (8,99 dolarów miesięcznie). Poniżej zaś krótka prezentacja wyglądu Disney+:

Disney

Fot. Disney

Zobacz również: Serial o Scarlet Witch i Visionie z oficjalnym tytułem! Poznaliśmy logo produkcji o przygodach Falcona i Zimowego Żołnierza!

Plany, jakie studio Myszki Miki ma wobec nowego przedsięwzięcia mogą faktycznie imponować rozmachem. Przykładowo, już w przeciągu pierwszego roku na platformę ma trafić ponad 100 istniejących już produkcji (m.in. Kapitan Marvel i inne filmy MCU), do tego 25 nowych seriali i 10 nowych filmów. Do tego dojdzie kilka tysięcy odcinków seriali należących do Disneya. A to wszystko rozpocznie się 12 listopada tego roku. Globalny dostęp ma być zaś zapewniony do końca 2021 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?