Advertisement

Nowe wideo prezentujące reżysera Bumblebee

W sieci pojawił się krótki materiał promocyjny, na którym będziecie mogli mogli nieco lepiej poznać Travisa Knighta, który został obrany na głównego sternika Bumblebee, nadchodzącego widowiska z uniwersum Transformers.

Knight jest najbardziej znany z pracy nad animacjami w Laika Studios, którego zresztą został prezydentem oraz CEO. Przed Bumblebee pracował przy takich projektach, jak Kubo i dwie struny oraz ParaNorman.

Zobacz również: Dojdzie do reboota uniwersum Transformersów po filmie o Bumblebee?

Bumblebee rozgrywa się w małym kalifornijskim miasteczku w 1987 r. Poznajemy Charlie Watson, młodą Panią mechanik, która znajduje na złomowisku zniszczony samochód. Nie ma pojęcia, że nie jest to zwykłe, żółte auto.

W roli głównej zobaczymy Hailee Steinfeld, a partnerować jej będą: John CenaGlynn TurmanRicardo HoyosPamela Adlon i John Ortiz.  Premiera w grudniu tego roku.

Żródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?