Nowi mutanci – klimaty rodem z horroru na nowym plakacie

Trwa promocja starej-nowej produkcji domyślnie poszerzającej filmowe uniwersum X-Men od Foxa, teraz zaś – nieco odmienione MCU.

W sieci pojawił się nowy plakat produkcji. Nowi Mutanci mają być czymś zupełnie innym dla Marvel Cinematic Universe, co zdaje się potwierdzać utrzymany w mrocznych klimatach nowy plakat, na którym znajdują się najważniejsi bohaterowie: Cannonball, Magik, Sunspot, Mirage i Wolfsbane.

nowi mutanci

Zobacz również: Nalepsze filmy psychologiczne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Nowi mutanci opowiadać będą o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku.

Obsada: Anya Taylor-Joy jako Magik, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot, Charlie Heaton jako Cannonball, Blu Hunt jako Moonstar i Alice Braga w roli Cecilii Reyes.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?