Nowi mutanci – Magik w zapowiedzi filmu Marvela

Zapowiada się na to, że produkcja MCU pojawi się wreszcie na ekranach, i to już wkrótce.

Tymczasem pojawił się nowy spot, na którym pojawiła się Magik a.k.a. Illyana Rasputin. Trzeba przyznać, że jej postać została przeniesiona całkiem wiernie. Cóż, Nowi mutanci mogą stać się dość niespodziewanym powodem

Zobacz również: The Boys – kolejny fragment 2. sezonu

Fabuła skupia się wokół piątki młodych mutantów, którzy odkrywają swoje niezwykłe umiejętności. Trzymani w zamknięciu postanawiają podjąć próbę ucieczki, ale utrudnia im to walka o samych siebie.

W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak: Maisie Williams (z serialu Gra o tron) grająca Wolfsbane, Anya Taylor-Joy ( z filmu Split) występująca jako Magik, Charlie Heaton (z serialu Stranger Things) wcielający się w Cannonballa, Henry Zaga jako Sunspot, Blu Hunt jako Mirage i Alice Braga jako Dr. Cecilia Reyes. Orientacyjna póki co premiera to 28 sierpnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?