Nowi mutanci – nowy zwiastun z Comic Con 2020

Wygląda na to, że Nowi mutanci pomimo trudności związanych z panującą nadal epidemią pojawią się tak czy inaczej w kinach

Tymczasem na najnowszym Comic Conie pojawił się bardzo efektowny trailer produkcji, pokazujący, że ma ona całkiem spory potencjał.

Zobacz również: The Boys vs. wieloryb, czyli nowe wideo z 2. sezonu

Oczywiście znalazło się również miejsce dla specjalnego panelu z ekipą filmu:

Fabuła skupia się wokół piątki młodych mutantów, którzy odkrywają swoje niezwykłe umiejętności. Trzymani w zamknięciu postanawiają podjąć próbę ucieczki, ale utrudnia im to walka o samych siebie.

W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak: Maisie Williams (z serialu Gra o tron) grająca Wolfsbane, Anya Taylor-Joy ( z filmu Split) występująca jako Magik, Charlie Heaton (z serialu Stranger Things) wcielający się w Cannonballa, Henry Zaga jako Sunspot, Blu Hunt jako Mirage i Alice Braga jako Dr. Cecilia Reyes. Orientacyjna póki co premiera to 28 sierpnia.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?