Nowi mutanci pobili rekord otwarcia w czasie pandemii!

Dość zaskakujący zwrot akcji na budzącym się powoli do życia froncie box office’owym.

Oto bowiem skazywani dotąd na pożarcie Nowi mutanci ruszyli z kopyta, zyskując największe przychody ze wszystkich produkcji, które wystartowały w kinach w trakcie pandemii. Z 7 milionami dolarów w pierwszy weekend projekcji wyprzedzili Nieobliczalnego – który w tym samym czasie zarobił nieco ponad 4 miliony dolarów. Kto wie, może to sprawi, że przynajmniej cześć tych postaci powróci do MCU?

Nowi mutanci

kadr z filmu Nowi mutanci

Zobacz również: Nowi mutanci – recenzja filmu. Klub winowajców w uniwersum X-Men

W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak: Maisie Williams (z serialu Gra o tron) grająca Wolfsbane, Anya Taylor-Joy ( z filmu Split) występująca jako Magik, Charlie Heaton (z serialu Stranger Things) wcielający się w Cannonballa, Henry Zaga jako Sunspot, Blu Hunt jako Mirage i Alice Braga jako Dr. Cecilia Reyes. Orientacyjna póki co premiera to 28 sierpnia.

Źródło: Box Office / Ilustracja wprowadzenia; materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?