Nowi mutanci zostaną trylogią?

Nowi mutanci byli przez długi czas kompletną niewiadomą. Dopóki nie weszli do MCU, tak naprawdę mało kto wierzył, że dojdzie do premiery. Tymczasem może się okazać, że nie tylko na tym się skończy.

Tak przynajmniej utrzymuje Josh Boone. Reżyser filmu liczy na sukces swojego projektu, bo to dawałoby mu podstawy do stworzenia całej trylogii. Wygląda zatem na to, że twórca ma nieco więcej do powiedzenia.

Nowi mutanci

Fot. Materiał prasowemutanci

Zobacz również: Kina w Polsce otwarte od 6 czerwca!

Fabuła skupia się wokół piątki młodych mutantów, którzy odkrywają swoje niezwykłe umiejętności. Trzymani w zamknięciu postanawiają podjąć próbę ucieczki, ale utrudnia im to walka o samych siebie.

W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak: Maisie Williams (z serialu Gra o tron) grająca Wolfsbane, Anya Taylor-Joy ( z filmu Split) występująca jako Magik, Charlie Heaton (z serialu Stranger Things) wcielający się w Cannonballa, Henry Zaga jako Sunspot, Blu Hunt jako Mirage i Alice Braga jako Dr. Cecilia Reyes. Orientacyjna póki co premiera to 28 sierpnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?