the old guard background Advertisement

Nowy Bond jednak będzie mężczyzną

Od kilku miesięcy fani kultowej franczyzy słuchają kolejnych doniesień, czekając na jakieś konkretniejsze informacje, kto przejmie miano 007, gdy Daniel Craig opuści pokład (co jest już całkowicie pewne). I wygląda na to, że pewna część dotychczasowych plotek nie sprawdzi się.

Zapowiada się w takim razie na to, że James Bond pozostanie Jamesem Bondem. Tak przynajmniej wynika ze słów Barbary Broccoli, która nie widzi możliwości, by w tej roli wystąpiła kobieta. Przede wszystkim producentka jest zdania, że silne kobiece postacie powinny być tworzone od zera, a nie stanowić odbicie męskich odpowiedników. I w tej kwestii raczej nic się nie zmieni. Co innego w kwestii rasy. Broccoli zwróciła uwagę na o wiele większą etniczną różnorodność, która sprawia, że to nie powinno stanowić problemu.

Kto mógłby wcielić się w nowego Bonda? Póki co jeszcze nie ma takowej informacji, jako że ekipa skupiła się w pełni na tworzeniu Nie czas umierać.

25 bond

Fot. Mat.,prasowe

Zobacz również: Najlepsze filmy przygodowe 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Nie czas umierać do roli Agenta 007 powróci po raz ostatni Daniel Craig, a w pozostałych rolach wystąpią m.in.: Ana de Armas, Lashana Lynch, Rami Malek i Billy Magnussen. Film wyreżyseruje Cary Fukunaga. Premiera planowana jest na 8 kwietnia 2020 roku.

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą  pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Premiera odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Empire

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?