Nowy hotel i restauracja w Warszawie. Właścicielem Robert de Niro!

Wielu nie zdaje sobie sprawy, że Robert de Niro, jedna z największych aktorskich ikon, od dłuższego czasu siedzi dość głęboko w nieco innej branży. 40 restauracji na 5 kontynentach należy do niego oraz jego dwóch partnerów biznesowych: producenta Meire Tepera oraz Nobu Matsuhisę, szefa kuchni o dużej renomie.

Nobu Hospitality jest istniejącą i stale się rozwijającą od lat 80. siecią luksusowych hoteli i restauracji. Kolejne placówki znajdują się m.in. w Las Vegas, Londynie czy Mediolanie. Teraz przyszła kolej na Warszawę – a konkretnie tam, gdzie dotąd znajdował się Hotel Rialto.

Robert de Niro

Fot. AFP

 

Zobacz również: Nicolas Cage zagra w adaptacji opowiadania H.P. Lovecrafta

Restauracje tej marki mogą poszczycić się bardzo dużą renomą na całym świecie, słynąc z ekskluzywnych dań, świetnej obsługi i niepowtarzalnej atmosfery. Lokale regularnie odwiedza 3 miliony gości rocznie.

Źródło: interia.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?