Nowy zwiastun filmu LEGO® PRZYGODA 2!

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu LEGO® PRZYGODA 2! Animacja trafi do polskich kin już 8 lutego 2019 roku!

Film LEGO® PRZYGODA 2 ponownie zjednoczy ze sobą bohaterów Bricksburg w zupełnie nowej przygodzie, w której, jak nietrudno się domyślić, herosi kolejny raz będą musi stawić czoło różnym niebezpieczeństwom, aby ocalić ich ukochane miasteczko. Minęło już pięć lat, odkąd zapanował spokój. Jednak nic nie trwa wiecznie i na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenia. Są nim LEGO DUPLO, a więc najeźdźcy z kosmosu, którzy sieją ogromne zniszczenia w tak krótkim czasie, że mieszkańcy Bricksburg nie są w stanie nadążyć z odbudową.

Bitwa o ponowny spokój w uniwersum LEGO zabierze Emmeta, Lucy, Batmana i ich przyjaciół do odległych, nieodkrytych światów, a w tym do galaktyki, gdzie wszystko oparte jest na dźwiękach. Ta podróż przetestuje odwagę, kreatywność oraz zdolności budownicze herosów. Uświadomi im również, jak bardzo są wyjątkowi.

LEGO® PRZYGODA 2 w kinach od 8 lutego 2019 roku.

Źródło: comicsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?