Obecność 3: Na rozkaz diabła – premiera horroru przesunięta na następny rok

Fani małżeństwa Warren jeszcze poczekają na ich kolejne spotkanie ze zjawiskami paranormalnymi. Obecność 3 pojawi się w kinach dopiero w następnym roku.

Obecność 3: Na rozkaz diabła pierwotnie miała ukazać się w kinach 11 września. Do premiery było, więc już niedaleko, ale teraz stała się ona nieaktualna. W związku z sytuacją na świecie, Warner Bros. zdecydowało się zmienić swój kalendarz. Kolejna część popularnego horroru pojawi się na srebrnym ekranie dopiero 4 czerwca 2021 roku. Zmiana jest więc bardzo radykalna i na pewno dotknie fanów oczekujących nowej dawki zjawisk paranormalnych.

Fot. Warner Bros.

Zobacz również: Tenet Christophera Nolana przesunięty na nieokreślony termin

Akcja trzeciej części Obecności rozegra się w 1981 roku. Tym razem Ed i Lorraine Warren zbadają sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Jak zwiastuje sam tytuł, sprawca twierdzi, że to demon kierował jego ciałem i zmusił go do popełnienia czynu. Będzie to pierwsza część serii, której nie wyreżyseruje James Wan. Zamiast tego, filmem zajmie się Michael Chaves. Będzie to dla niego kolejne spotkanie z gatunkiem. Wcześniej pracował przy horrorze Topielisko. Klątwa la Llorony.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?