Obecność 3 – wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia?

Jesienią ubiegłego roku producent filmów tej serii podał możliwość rozpoczęcia zdjęć w najbliższym czasie. Wygląda na to, że to nie były jedynie puste słowa.

Tak przynajmniej donosi portal Joblo, według którego zdjęcia mają się zacząć w czerwcu, w Atlancie. Premiera odbyłaby się w takim wypadku w okolicach pierwszej połowy 2020 roku.

Obecność

Kadr z filmu Obecność

Zobacz również: To my – mamy pierwsze opinie! Hit czy może kit? Sprawdź, co piszą krytycy!

Trzecia część Obecności opowie o sprawie związanej z oskarżonym mężczyzną, który twierdzi, że do popełnienia morderstwa nakłonił go demon. Rzecz jasna, na posterunku pojawiają się  Ed i Lorraine Warrenowie (Patrick Wilson i Vera Farmiga).

Tym razem reżyserem filmu będzie nie James Wan – tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich części – tylko Michael Chaves, który odpowiada m.in. za The Curse of La LLorona. Scenariusz zaś napisze David Leslie Johnson.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Obecność 2

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?