Oblivion Song trafi do kin

Jedna z komiksowych serii Non Stop Comics, Oblivion Song. Pieśń Otchłani, trafi na kinowe ekrany dzięki Universal Pictures. Wytwórnia filmowa wykupiła niedawno prawa do ekranizacji tej pracy Roberta Kirkmana i Lorenzo de Feliciego.

Napisaniem scenariusza zajmie się Sean O’Keefe, zupełnie świeża postać w przemyśle filmowym (na koncie ma będący dopiero w postprodukcji Wonderland z Markiem Wahlbergiem oraz adaptację serii powieści Roberta E. Parkera, Spenser, którą kupił Netflix), a reżyserią Peter Berg (m.in. Hancock z Willem Smithem i Królestwo z Jamiem Foxxem). Produkcją, z ramienia wydawnictwa Skybound, zajmą się Robert Kirkman, David Alpert, Bryan Furst i Sean Furst, a ze strony Universal – Jon Mone i Lexi Barta.

Data premiery nie została ogłoszona.

fot. materiały prasowe

Opis komiksu za wydawcą

Dziesięć lat temu tajemnicze zdarzenie zniszczyło jedno z największych amerykańskich miast. Dwadzieścia tysięcy ludzi zginęło, kiedy centrum Filadelfii przeniosło się do innego wymiaru. W jego miejscu pojawiło się trzydzieści mil kwadratowych wyjętych z zupełnie innego, obcego i niebezpiecznego świata, któremu nadano nazwę Oblivion. Między rzeczywistościami kursują grupy badawcze i ratownicze, grupki ocalałych walczą o przeżycie z gigantycznymi drapieżnikami. Ale normalne życie toczy się dalej. Ludzie zapominają o traumie, przystosowują się do nowych warunków. Tragedię pomagają oswoić pomniki, muzea i kiepskie, kręcone na faktach filmy. Nathan Cole jest jedną z ostatnich osób, którym zależy na odkryciu wszystkich sekretów Oblivionu.

Źródło: materiały prasowe

Interesuję się popkulturą, fanami, mangą i anime. Sporo piszę, ale takie życie doktorantki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?