Odtwórca roli Dartha Maula chciałby spotkania jego postaci z Bobą Fettem!

Pojawienie się Dartha Maula pod koniec filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie było sporym zaskoczeniem dla fanów uniwersum z odległej galaktyki. Tymczasem odtwórca roli obdarzonego Mocą Zabraka przyznał, że chciałby, aby jego postać zetknęła się z Bobą Fettem.

Ray Park Jr. – wcielający się w Dartha Maula – został zapytany przez portal Nerdist, czy byłbym zainteresowany zetknięcie się jego postaci z Bobą Fettem. Oczywiście aktor podszedł do pomysłu bardzo entuzjastycznie, zwłaszcza, że przyjaźni się z Danielem Loganem – odtwórcą roli młodego łowcy nagród znanego z Ataku klonów:

Mam taką nadzieję. Byłoby super.  […] Jeszcze przed pojawieniem się filmu o Hanie Solo, gdy Daniel Logan co roku wpadał do mnie mówiłem mu: „Nigdy nie wiesz. Pewnego dnia Lucasfilm może coś przygotować”. On jest wyjątkowo naturalnym facetem. Nie musi nad niczym pracować, zwyczajnie to robi. Z odrobiną pracy, może być niesamowity.

Zobacz również: Han Solo: Gwiezdne wojny – historie nie doczeka się sequela?

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera. W filmie pojawiła się także: Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Premier filmuHan Solo: Gwiezdne wojny – historie w polskich kinach miała miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: CBR.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?