Advertisement

Odtwórca roli Jar Jara w Gwiezdnych Wojnach był bliski popełnienia samobójstwa

Ahmed Best to aktor, który wcielał się w przedstawiciela rasy Gungan w Trylogii Prequeli. Jak dobrze wiemy, postać Jar Jara nie została ciepło przyjęta przez fanów i to wywarło wpływ na życie aktora. Swoimi przemyśleniami podzielił się w szczerym wpisie na Twitterze.

Saga Gwiezdnych wojen ma ogromną rzeszę fanów i, niestety, wśród nich nie brakuje fanatyków. Wystarczy wspomnieć falę hejtu, która spadła na Kelly Marie Tran, która w Ostatnim Jedi zagrała postać Rose. W swoim tweecie Best umieścił zdjęcie ze swoim synem, gdy razem patrzą na rzekę z opisem:

W przyszłym roku minie 20 lat od krytyki mediów, która oddziałuje na moją karierę do dziś. To miejsce, w którym prawie skończyłem ze swoim życiem. Ciągle trudno jest mi o tym mówić. Przetrwałem, a ten mały facet jest darem do przeżycia. Czy to dobra historia do mojego solowego programu? Dajcie znać.

Zobacz również: Godzilla vs. Kong – Frances McDormand w obsadzie?!

Best, który w momencie premiery Mrocznego widma miał 25 lat, przyznał w wywiadzie dla Wired, że otrzymywał groźby śmierci. Dodał również, że ludzie podchodzili do niego i oskarżali go oraz Jar Jara o zniszczenie ich dzieciństwa.

Było wiele łez, bólu, syfu z którym musiałem się uporać. Wszyscy inni kontynuowali pracę, zostali zaakceptowani z duchem czasu.

Od tamtego czasu aktor gra w mniejszych produkcjach i serialach telewizyjnych. Jego przykład idealnie pokazuje, jak bardzo zła decyzja castingowa może wpłynąć na dalsze życie i karierę zawodową.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: filmdumpster.com

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?