Advertisement

Ogłoszenie Człowieka ze stali 2 już niebawem?

19 lipca rusza Comic Con w San Diego – największa na świecie impreza poświęcona popkulturze. Jest to okazja dla wytwórni filmowych na zaprezentowanie trailerów nowych filmów czy ogłoszenie planów na kolejne produkcje.

Na tegorocznym konwencie na pewno nie zabraknie fanów DC Films, które przygotowało dla swoich wielbicieli sporo niespodzianek. Podobno jedną z nich ma być oficjalne ogłoszenie rozpoczęcia prac nad drugą częścią Człowieka ze stali.

O realizacji kontynuacji losów Supermena plotkuje się od kilku lat. Swego czasu z projektem wiązani byli George Miller (Mad Max: Fury Road) czy Matthew Vaughn (Kingsman). Warner Bros i DC Films do tej pory nie ogłosili jednak oficjalnie, jakoby film w ogóle powstawał.

Pierwszy Człowiek ze stali trafił do kin latem 2013 roku. Film z Henrym Cavillem w tytułowej roli zebrał przyzwoite recenzje i zarobił na całym świecie 668 milionów dolarów. Widowisko dało początek ekranowemu uniwersum DC Comics.

Ogłoszenie Człowieka ze stali 2 na Comic Conie?

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Wizualny łącznik między Ligą Sprawiedliwości a Batman v Superman

W San Diego na pewno zostanie pokazany pierwszy zwiastun Aquamana. Warner i DC szykują również prezentację poświęconą Shazam!Bardzo prawdopodobne jest to, że na Comic Conie pojawi się także Gal Gadot, czyli Wonder Woman.

Źródło: movieweb.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?