Olivia Wilde wyreżyseruje film o Spider-Woman?

Olivia Wilde wyreżyseruje film Marvela dla Sony. Produkcja ma koncentrować się wokół jednej z kobiecych postaci z komiksu kontrolowanego przez studio. Osoby z wewnątrz wskazują na Spider-Woman jako prawdopodobną bohaterkę.

Wilde będzie współtworzyć dzieło o superbohaterach wraz ze swoją koleżanką, Katie Silberman, z którą pracowała przy produkcji Szkoły melanżu. W zespole znajdzie się również Amy Pascal, co najwyraźniej wskazuje, że nadchodzący film faktycznie będzie się wiązał ze Spider-Manem. Producentem wykonawczym zostanie Rachel O’Connor. Wstępny scenariusz napisał Gary Spinelli.

Zobacz również: Egzorcysta – szykuje się reboot!

Spider-Woman już od późnych lat 70. była używana jako alter ego dla kilku postaci Spider-Mana. Początkiem było wprowadzenie postaci Jessiki Drew. Choć najbardziej kojarzonymi bohaterkami z uniwersum są Mary Jane Watson i Gwen Stacy. Nie jest jasne, która postać będzie w centrum projektu Wilde, chociaż już wcześniej chodziły słuchy, jakoby Sony chciało zrobić coś z Jessicą Drew, gdyż MJ i Gwen zostały przedstawione w poprzednich filmach o człowieku pająku.

Olivia Wilde

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Olivia_Wilde_2010.jpg#/media/Ficheiro:Olivia_Wilde_2010.jpg

Według portalu Deadline, Wilde otrzymała propozycję filmu już na początku tego roku, ale z uwagi na jej napięty harmonogram wahała się czy przyjąć ofertę. Ostatecznie nie mogła zaprzepaścić szansy na coś takiego i postanowiła podjąć się reżyserii. Według spekulacji, Wilde będzie chciała wcześniej zrealizować produkcję dramatu Perfect at Searchlight, a dopiero potem skupić się na obrazie Marvela. Wobec tego film o Spider-Woman lub ewentualnie innej superbohaterce nie pojawi się zbyt szybko.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Tao Ruspoli /https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Olivia_Wilde_by_Tao_Ruspoli.jpg#/media/File:Olivia_Wilde_by_Tao_Ruspoli.jpg

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Bez MCU to nie wyjdzie :/ Mam nadzieję, że nie zmarnują szansy na wprowadzenie nowej postaci. Na razie raczej to plan, więc do jakiejś oficjalnej zapowiedzi jeszcze daleko

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?