Advertisement

Operator filmowy Mission: Impossible – Fallout w ekipie pracującej nad filmem o Czarnej Wdowie!

Nie tak dawno ogłoszono, że za kamerą filmu o Czarnej Wdowie stanie Cate Shortland (Salto, Berlin Syndrome), a tymczasem docierają coraz to nowsze wieści o kolejnych członkach ekipy.

Portal DiscussingFilm, powołując się na swoje źródła, donosi, że Rob Hardy (Mission: Impossible – Fallout) będzie operatorem filmowym pracującym przy obrazie o Czarnej Wdowie. Dołączy on tym samym do Marii Djurkovic, która odpowiadać będzie za scenografię, a także scenarzystki Jac Shaeffer (Kraina Lodu. Przygoda Olafa). Natomiast Scarlett Johansson wcieli się w tytułową rolę, czyli Natashę Romanoff/Czarną Wdowę.

Zobacz również: Czarna Wdowa – pojawiły się potencjalne informacje na temat postaci w filmie

Ujawniono także czas akcji filmu. Czarna Wdowa ma się rozgrywać przed wydarzeniami z pierwszej części Avengers. Portal That Hashtag Show wspominał nawet o ukazaniu historii postaci, jeszcze przed jej pierwszym występem w obrazie Iron Man 2. Film będzie drugą po Captain Marvel produkcją z główną bohaterką kobiecą. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?