Oto dwa klipy remake’u Czego pragną kobiety

Pojawiły się dwa nowe klipy What Men Want, czyli kobiecej wersji komedii z Melem Gibsonem.

Zobacz również: Thanos z wizytą u Simpsonów!

What Men Want to swego rodzaju odwrócona wersja znanego na świecie dzieła Nancy Meyers. Chodzi tutaj o film zatytułowany Czego pragną kobiety, który został wydany w 2000 roku. Bohaterem komedii był pewien kierownik reklamy. Na drodze wypadku, otrzymał on moc pozwalającą mu odczytywać kobiece myśli. W nadchodzącym wielkimi krokami remake’u Taraji P. Henson wciela się w agentkę sportową, która została odizolowana przez pracujących z nią mężczyzn. Kobieta nie otrzymuje więc należnego jej awansu i zdenerwowana wykrzykuje: Czego jeszcze potrzebuje, aby zaistnieć w męskim świecie!? Po czym otrzymuje specyficzny dar – możliwość słyszenia myśli przeciwnej płci. W związku z powyższym bohaterka postanawia wykorzystać nową zdolność w wyścigu z mężczyznami, na którego mecie, czeka podpisany kontrakt z supergwiazdą NBA! Jednakże, czy w całej tej walce o szacunek nie zniszczy sobie relacji z przyjaciółmi oraz potencjalną miłością życia?

W obsadzie produkcji znajdują się również: Wendi McLendon-Covey , Tracy Morgan, Aldis Hodge, Richard Roundtree, Josh Brener, Tamala Jones, Phoebe Robinson, Max Greenfield, Jason Jones, Brian Bosworth, Chris Witaske , Pete Davidson i Erykah Badu.

Oryginalny film Nancy Meyers mógł się poszczycić następującymi gwiazdami: Mel Gibson, Marisa Tomei, Alan Alda, Logan Lerman, Bette Midler i Sarah Paulson. Produkcja szybko stała się globalną sensacją. Zarobiła ponad 374 milionów dolarów! Warto dodać, ze film Czego pragną kobiety jest najbardziej dochodowym obrazem w karierze Meyers.

What Men Want wyreżyserował Adam Shankman. Premiera obrazu odbędzie się w amerykańskich kinach już 8 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?