Oto usunięta scena z Han Solo: Gwiezdne wojny – historie!

Film Rona Howarda wchodzi na rynek DVD i Blu-ray, możemy więc oglądać kolejne ujęcia, z których zrezygnowano przy tworzeniu wersji dla kin. Tym razem usunięta scena z udziałem Hana oraz Qi’ry:

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera. W filmie pojawiła się także: Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Premier filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie w polskich kinach miała miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?