Pale Blue Dot – Natalie Portman na nowym zdjęciu z filmu Noah Hawleya

Jakiś czas temu pisaliśmy o powstającym reżyserskim debiucie Noah Hawleya, który największe dotychczasowe triumfy święcił na telewizyjnym polu (Legion, Fargo). Teraz możemy zobaczyć zdjęcie z Pale Blue Dot, przedstawiającym główną bohaterkę:

Natalie Portman w Pale Blue Dot

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Dan Stevens dołącza do Harrisona Forda w nowej wersji Zewu krwi

Produkcja podąży śladami zamężnej astronautki (Natalie Portman), która po powrocie z misji kosmicznej rozpoczyna romans z jednym z jej kolegów (Jon Hamm). Dotknięta przez niebywałe doświadczenie – bohaterka długi czas przebywała w próżni i obserwowała Ziemię z daleka – zaczyna spadać powoli na dno. Sytuację pogarsza fakt, że jej kochanek związał się z pewną stażystką (Zazie Beetz). Historia opiera się na prawdziwych wydarzeniach, mających miejsce w 2007 roku, kiedy to Lisa Marie Nowak została aresztowania za próbę porwania konkurentki w miłosnej aferze.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Anihilacja

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?