Patryk Vega udostępnia zwiastun Polityki!

Po ogromnych sukcesach swoich poprzednich produkcji, Patryk Vega rusza z promocją swojego nowego filmu. Polityka, która ma według reżysera odkryć przed widzami sekrety życia elit, otrzymała pełny zwiastun.

Jeśli ktoś myślał, że po kontrowersyjnym Botoksie i hitowych Kobietach Mafii Vega zwolni tempo to srogo się mylił. Nowy film, który po raz kolejny w zamyśle reżysera jest oparty na faktach, przedstawi nam kulisy polskiego rządu. Po zwiastunie możemy być już pewni, że znany wszystkim twórca nie oszczędzi nikogo. Obrywa się dosłownie każdemu. Jest ojciec dyrektor, jest premier tysiąclecia, są słynne ośmiorniczki, pojawia się kot naczelnika. Vega wie jednak, że nie tylko tym ma przyciągać publikę, więc gwarantuje również odpowiedni rozmach. Mimo, że to przecież film o polskim rządzie to pojawia się czołg, strzelanina i pościg, a w tle towarzyszy nam Bałkanica. Nie zabraknie kreatywnych określeń genitaliów i pań lekkich obyczajów.

Jak już przyzwyczaił nas do tego polski reżyser, w obsadzie  zobaczymy wielu stałych aktorów. Jest chociażby Janusz Chabior, czy Tomasz Oświeciński. Towarzyszą im między innymi Andrzej Grabowski i Daniel Olbrychski. Wszystkie te składniki razem prezentują znaną dobrze „vegowszczyznę”. Zapowiada to ekstremalną jazdę bez trzymanki, która już teraz potrafi przynajmniej zaciekawić. Jak to wszystko się sprawdzi i czy znowu rozbije bank, dowiemy się już 4 września.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?