Advertisement

Paul Hogan powróci w nowym Krokodylu Dundee!

Tak jest, wygląda na to, że tym razem nie jest to seria spotów i fałszywych trailerów z okazji Super Bowl. Po 17 latach od ostatniej jak dotąd części serii, Dundee ma wyruszyć na łowy.

Nowy film ma się nazywać The Very Excellent Mr. DundeeNie będzie to jednak tradycyjny sequel. Zamiast tego, obejrzymy perypetię Paula Hogana we własnej osobie, który szykuje się na ceremonię wręczenia tytułu szlacheckiego za dokonania w przemyśle rozrywkowym. Nim jednak do tego dojdzie, Hogan przeżyje kilka sytuacji, które mogą zagrozić jego reputacji.

Kadr z filmu Krokodyl Dundee

Kadr z filmu Krokodyl Dundee

Pierwsza część z 1986 roku opowiadała o fikcyjnej postaci, legendarnym traperze Mike’u Dundee, który spotkał amerykańską reporterkę, którą zabrał na safari. Z czasem pomiędzy dwójką zaczyna rozwijać się uczucie. Mike wyrusza razem z kobietą do miejskiej dżungli. Kolejne części – w szczególności ta z roku 2001 – odnotowały już znaczny spadek jakości.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?