the old guard background Advertisement

Pepper Potts otrzyma własną zbroję w Avengers 4?

Z doniesień portalu Deadline wynika, że Pepper Potts grana przez Gwyneth Paltrow otrzyma swoją własną zbroję w filmie Avengers 4.

Nie potwierdzono ani też nie zaprzeczono, czy Pepper Potts otrzyma zbroję zwaną Rescue Armor Model 1. Wariant ten przeznaczony jest do zadań obronnych i ratunkowych. Warto przypomnieć, że bohaterka miała już wcześniej do czynienia z wynalazkami Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). W filmie Iron Man 3 przywdziała jeden z pancerzy Iron Mana. Wydarzenia przedstawione w Avengers: Wojna bez granic mogą więc sugerować większą rolę Pepper Potts w czwartej odsłonie Mścicieli.

Pepper Potts i zbroja Rescue

Źródło: Marvel

Zobacz również: Chris Evans powróci do roli Kapitana Ameryki po Avengers 4?

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?