Pepper Potts we własnej zbroi w Avengers 4! Nowa grafika!

W październiku Gwyneth Paltrow czyli marvelowska Pepper Potts opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z planu Avengers 4, na którym ubrana jest w zbroję podobną do pancerza Iron Mana. Fotografia zapoczątkowała falę plotek dotyczących roli Pepper w nadchodzącym filmie MCU. Fani przewidują, że narzeczona Tony’ego Starka ruszy w misję ratunkową by pomóc Iron Manowi. Bohaterka podobny kostium nosiła już w komiksach gdzie nosił on nazwę Rescue.

Poniżej zobaczyć możemy nową grafikę stworzoną przez fana. Daje ona obraz na to jak Pepper Potts prezentować będzie się w nowym pancerzu!

fot. Alioramus7 – reddit

Zobacz również: Na planie Avengers 4 padł ostatni klaps!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

 

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Premiera filmu w kwietniu 2019.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?