Advertisement
banner

Peter Parker nigdy nie wysiadł z autobusu? Nowa teoria na temat Avengers: Endgame!

Nowa teoria sugeruje, iż Spider-Man: Daleko od domu będzie dział się w zresetowanym świecie.

Teoria bazuje na słowach Amy Pascal oraz Kevina Feiga, którzy potwierdzili, iż Spider-Man: Daleko od domu będzie rozgrywał się kilka minut po wydarzeniach w Avengers: Endgame. Według teorii, wydarzenia w kolejnej odsłonie przygód Petera Parkera będą miały miejsce w świecie, w którym nie doszło do ataku Thanosa. Dowodem na to ma być standardowy strój człowieka-pająka, występujący w zwiastunie, a nie kostium Iron Spidera. W takim wypadku, wycieczka szkolnym busem nie zostałaby zakłócona i prawdopodobnie od tej sceny mógłby się zaczynać Far from home. Inna teoria natomiast sugeruje, że akcja filmu rozgrywa się w całkowicie innym wymiarze. Jak jest naprawdę? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Zobacz również: Ranking filmów Marvel Cinematic Universe!

Sequel zabierze tytułowego bohatera z Nowego Jorku w podróż po Europie. Pajączek zawita zatem do takich miast jak Londyn, Wenecja czy Praga.

Obsada filmu Spider-Man: Far From Home składa się z następujących gwiazd: Tom Holland – Spider-Man, Zendaya – MJ i Marisa Tomei – ciocia May. Jake Gyllenhaal – Mysterio, W filmie pojawi się również Samuel L. Jackson w dobrze znanej roli Nicka Fury’ego.

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kamil pisze:

To raczej jasna sugestia, że w Endgame wszystko wróci do punktu wyjścia. Nic innego.

ProPizza pisze:

Ale przecież on nie odebrał stroju od starka. Wydarzenia z Far from home będą wydarzeniami sprzed Infinity war

Krwawybaron pisze:

Albo historia będzie działa się przed i jak Peter uciekł z autobusu to oni wracali z wycieczki albo pstryknięcie thanosa wysłało połowę wszechświata do innego wymiaru

Michał pisze:

Bardzo naciągana teoria. W Infinity War miał kompletnie inne ubranie i miał plecak zamiast walizki. Wszystkie wycieczki szkolne w amerykańskich filmach są powiązane z żółtym autobusem, nie ma co odrabiać kolejnych dziwnych teorii

Marcin pisze:

Mi również wydaję się, że to będzie przed infinity war

karolrdm pisze:

Pani z firmy Sony potwierdziła , że akcja będzie się dziać pare minut po endgame

Patrass pisze:

Nick Fury także żyje. Więc historia raczej sprzed thanosa.

snowil pisze:

Napewno akcja nie ma miejsca przed infinity war bo kevin z tego co wiem już o tym mówił, teoria z resetem bardziej prawdopodobna ale jak dla mnie naciągana. Wydaje mi się że wszyscy będą pamiętać wydarzenia z infinity war również ci którzy zostali tymczasowo wymazani przez thanosa.

Oa-sama pisze:

Mi się wydaje że faktycznie jest to przygoda po endgame. Take jak to zresztą ogłosili. Może po pokonaniu thanosa użyte zostaną kamienie nieskończoności które przywrócą świat do stanu przed atakiem ?
Słyszałam również teorię że pojawi się wątek Deadpool’a a dokładniej tego zegarka przenoszącego w czasie ale w to szczerze wątpię. Pozostaje nam czekać do końca kwietnia na premierę 🙂 lub liczyć na spoilery od Toma Hollanda… 😏

Karol pisze:

To co działo się w infiniti war, tak naprawdę się nie wydarzyło. To była możliwa przyszłość przewidziana przez kogoś.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?