Piątki strachu w TNT! Już jutro – Constantine!

Oto kolejna seria, którą przygotowała dla swoich widzów stacja TNT! Tym razem co tydzień będziecie mogli oglądać wielkie kinowe produkcje grozy. Emisje w każdy piątek, o godz. 21:00!

Kolejnym filmem, który zostanie zaprezentowany w cyklu Piątki strachu w TNT będzie film Francisa Lawrence’a pt. Constantine. Łowca demonów John Constantine, w tej roli Keanu Reeves- gwiazda trylogii Matrix – staje do walki z nowym demonicznym wrogiem. Akcja tego niezwykłego thrillera, ekranizacji wydanego przez DV Comics/Vertigo komiksu. Hellblazer, sprawi, że otworzysz szeroko oczy ze zdumienia, kiedy znajdziesz się w piekielnym Mieście Aniołów, w którym uwolniły się diabelskie moce, a granica pomiędzy światem ludzi a światem dusz potępionych została przerwana. Z bronią wykonaną z krucyfiksu i wspierany przez nienaruszoną policjantkę (Rachel Weisz), John Constantine staje się duchowym wojownikiem, który wyrusza na ostateczną wojnę. Dobrze, że jest po Twojej stronie.

Sprawdź koniecznie: QUIZ: Jak dobrze znasz horrory?

Strach się bać! W sierpniu stacja TNT zaprasza na cykl „Piątki strachu”. Zobaczcie takie tytuły jak  „Od zmierzchu do świtu”, „Constantine”, „Freddy kontra Jason” oraz „Obecność”. Do zobaczenia w każdy piątek o 21:00 w TNT!

Emisje w każdy piątek, o godz. 21:00.

16.08 – Constantine

23.08 – Freddy kontra Jason

30.08 – Obecność

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?