Piękny zwiastun całej Sagi Nieskończoności. Iron Man narratorem!

Można nie lubić tego typu produkcji, ale to już kawał kinowej historii. Marvel Cinematic Universe funkcjonuje od 2008 roku i ewidentnie nie ma zamiaru odpuszczać.

Podczas San Diego Comic Con przedstawiono zwiastun Sagi Nieskończoności – bo w ten sposób właśnie określany jest dotychczasowy dorobek Marvel Cinematic Universe. Co znamienne, osobą nakreślającą to, co dotąd się wydarzyło, jest sam Tony Stark. Trudno zresztą o kogoś innego, w końcu to Iron Man 11 lat temu to wszystko rozkręcił. Teraz całe wideo zostało udostępnione w sieci.

Zobacz również: Joaquin Phoenix w kolejnym projekcie po Jokerze

Prezentacja jest także, rzecz jasna, zachętą dla fanów, by dalej śledzili losy ich ulubionych superbohaterów. W końcu wojna z Thanosem otworzyła nowe możliwości i Saga Nieskończoności może być kluczem do otwarcia kolejnych wielkich rozdziałów. Nawet pomimo tego, że powrót Spider-Mana do MCU jest już raczej niemożliwy.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?