Pierce Brosnan uważa, że Tom Hardy byłby dobry Bondem

Tom Hardy od lat jest wymieniany przez fanów, jako kandydat na zastąpienie Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda. Tę opcję popiera również były odtwórca roli agenta 007, Pierce Brosnan.

Brosnan, który wcielał się w Bonda w czterech filmach w latach 1995-2002 uważa, że Hardy ma „to coś”, by zagrać najsłynniejszego agenta w historii

Myślę, że Tom Hardy mógłby być dobrym Bondem. Byłbym zadowolony widząc go w tej roli. Potrzebujesz aktora, który włoży w tę postać trochę żywiołu.

Brosnan Hardy Bond

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Beautiful Boy – Timothée Chalamet walczy z nałogiem w pierwszym zwiastunie filmu!

Innymi kandydatami, którzy często pojawiają się w dyskusjach są Idris Elba oraz James Norton. Pojawia się też pomysł, by zrobić żeńską wersję Bonda, co skomentował Brosnan

Bond to Bond i tego nie można zmienić. Myślę, że kobieta mogłaby zagrać Bonda, ale to nie byłby James Bond. Daniel Craig jest w tej roli niesamowity. Jest świetnie zbudowany i czuć od niego zagrożenie. Wierzysz, że jest to ktoś, kto może zabić człowieka.

Czy Tom Hardy zostanie Bondem? Tego nie wiemy. Tym niemniej fani aktora nie powinni czuć się zawiedzeni, bo już na początku października zobaczymy go w Venomie oraz możliwe, że w Fonzo, jako Al Capone. Jednak data premiery tego drugiego filmu nie jest jeszcze znana.

Przypomnijmy, że miesiąc temu potwierdzono, iż powstanie kolejna odsłona serii o agencie 007 o tytule roboczym Bond 25, a w roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga. Reżyserem będzie Danny Boyle, a premiera zapowiedziana jest w Wielkiej Brytanii na 25 października 2019 roku.

Źródło: bbcamerica.com / Ilustracja wprowadzenia: esquire.com

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?