Advertisement

Pierce Brosnan zagra króla w Kopciuszku od Sony

Wygląda na to, że Pierce Brosnan swoim wdziękiem doda szyku nowej produkcji Sony. Tym razem zagra on króla oraz przyszłego teścia Kopciuszka.

Irlandzki aktor weźmie udział w nagrywaniu filmu, który będzie nową interpretacją klasycznej bajki. W tej wersji, Kopciuszek to ambitna młoda kobieta, która rzuca wyzwanie światu, aby spełnić swoje marzenia. Pierce Brosnan na ekranie będzie towarzyszył Camili Cabello, która wcieli się w tytułową rolę. Jej angaż jest bardzo istotny, ponieważ produkcja Sony będzie musicalem z elementami komediowymi. Piosenkarka, która ma już na koncie nominację do nagrody Grammy powinna dobrze sprawdzić się w partiach śpiewanych. Problemem może być jednak fakt, że to jej aktorski debiut.

Fot. Christian Vierig

Zobacz również: Matrix 4 – znamy datę premiery filmu?

Reżyserią filmu zajmuje się Kay Cannon, czyli scenarzystka serii Pitch Perfect. Kopciuszek będzie dopiero drugim filmem, w którym pełni rolę głównej twórczyni. Na ekranie oprócz Brosnana i Cabello pojawią się również Billy Porter, Idina Menzel i Nicholas Galitzine. Premiera filmu przewidziana jest na 5 lutego 2021 roku.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Marc Piasecki

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?