Advertisement Advertisement
banner

Pierwsze recenzje Ralph Demolka w Internecie! Czy sequel spełnia oczekiwania?

Pojawiły się pierwsze recenzje tej niezwykle wyczekiwanej animacji. I cóż powiedzieć, póki co wygląda to naprawdę dobrze.

Portal Rotten Tomatoes zebrał jak dotąd 43 recenzje, z czego aż 91% jest pozytywnych, średnia ocen wynosi zaś 7,5/10. Dominują opinie, że mamy do czynienia z ciekawym rozwinięciem uniwersum, interesującymi postaciami i produkcją znakomitą dla widza w każdym wieku. Pojawiły się pojedyncze słowa krytyki, jakoby produkcja była w głównej mierze wypełnioną product placement pustą satyrą.

Ralph

Fot. Disney

Zobacz również: Zwiastun 3. sezonu Frontier

Ralph Demolka w internecie pozostawia salon gier wideo Litwaka w tyle, zapuszczając się w niezbadany, obszerny oraz ekscytujący świat Internetu, który może nie przetrwać niszczycielskich zdolności Ralpha! Wspomniany, growy złoczyńca (głos podłożył John C. Reilly) wraz ze swoją towarzyszką Vanellopą von Schweetz (głosu użyczyła Sarah Silverman) musi sporo zaryzykować, podróżując do globalnej sieci, w celu przeprowadzenia poszukiwań zamiennej części, mogącej uratować Sugar Rush. Bohaterowie zmuszeni są zatem polegać na obywatelach Internetu, by sukcesywnie poruszać się do przodu w realizacji obranego przez nich zadania. Pomocy udzieli im m.in. przedsiębiorczymi o imieniu Yesss (głosu użyczyła Taraji P. Henson), będąca głównym algorytmem, a także duszą i sercem popularnej witryny BuzzzTube.

W produkcji pojawią się również disnejowskie księżniczki – Auli‘i Cravalho (Vaiana: Skarb oceanu), Kristen Bell (Anna z Krainy Lodu), Kelly Macdonald (Merida Waleczna), Mandy Moore (Roszpunka z Zaplątanych), Anika Noni Rose (Tiana z Księżniczki i Żaby), Irene Bedard (Pocahontas), Linda Larkin (Jasmine z Aladyna), Paige O’Hara (Belle z Pięknej i Bestii) oraz Jodi Benson (Ariel z Małej Syrenki).

Wyreżyserowany przez Richa Moore’a (ZwierzogródRalph Demolka) oraz Phila Johnstona, a także wyprodukowany dzięki Clarkowi Spencerowi, film pt. Ralph Demolka w internecie pojawi się w polskich kinach już 11 stycznia 2019 roku.

Źródło: Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia – Walt Disney Animation Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Łukasz pisze:

Ja oglądałem pierwszą część z młodszym kuzynem, mu się podobało, ja jakoś nie specjalnie przepadam za filmami animowanymi 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?