Pierwsze wyprzedane seanse i prawie 180 tysięcy widzów na Pętli Patryka Vegi

Pierwsze wyprzedane seanse i niemalże 180 tysięcy widzów w kinach​. „Pętla” ze świetnym wynikiem w weekend otwarcia.

Pętla – najnowszy film Patryka Vegi – w weekend premierowy przyciągnęła przed ekrany kin 178 360 tysięcy widzów. Oznacza to, że nowa produkcja reżysera zaliczyła wyższy wynik niż jego poprzedni tytuł, wchodzący do kin przed rozpoczęciem pandemii. Taki rezultat w pierwszy weekend na ekranach wskazuje na to, że publiczność bardzo potrzebuje kina i z wytęsknieniem oczekuje wielkich widowisk filmowych. Potwierdza to również fakt, że część seansów została całkowicie wyprzedana.

Jestem bardzo szczęśliwy, że widzowie tak licznie odwiedzili nasze kina w miniony weekend. Jeszcze kilka tygodni temu trudno było sobie wyobrazić moment, kiedy zarejestrujemy pierwsze wyprzedane seanse – a to się właśnie stało dzięki ‚Pętli’ Patryka Vegi! Jestem absolutnie przekonany, że to jest bardzo dobry znak na pełną odbudowę frekwencji w kinach – mówi Tomasz Jagiełło, prezes sieci Helios.

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki”. W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?