Pierwszy teaser Toy Story 4 już w sieci!

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kolejnej części serii opowiadającej o zabawkach żyjących własnym życiem pod nieobecność swoich właścicieli. Przed Wami Toy Story 4!

Toy Story 4 miało być miłosną historią Woody’ego i Pastereczki Bo, jak również bezpośrednią kontynuacją ostatniej odsłony. Po zmianach na stanowisku scenarzysty pojawił się nowy opis fabuły animacji.

Chudy zawsze był pewny swojego miejsca w świecie, a za swój priorytet uważał wzbudzanie radości u dziecka, czy to u Andy’ego, czy to u Bonnie. Kiedy jednak Bonnie doda do swojej kolekcji nową zabawkę o imieniu Forky, nowa pełna wrażeń przygoda z nowymi i starymi przyjaciółmi, pokaże Chudemu, jak ogromny może być świat dla zabawki.

Gwiazdami Toy Story 4 będą: Tim Allen, Tom Hanks, Annie Potts, Patricia Arquette i Joan Cusack. Reżyserią animacji zajmą się Josh Cooley i John Lasseter. Film trafi do polskich kin 9 sierpnia, grubo ponad miesiąc od amerykańskiej premiery – 21 czerwca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Disney; Pixar

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?