Pierwszy zwiastun Avengers 4 wcześniej niż się spodziewaliśmy?

Jako że Avengers: Wojna bez granic miało swój pierwszy trailer w drugiej połowie listopada ubiegłego roku, większość osób przypuszczało, że i taka przybliżona data pojawi się w przypadku zwiastuna czwartej części. Tymczasem być może zostaniemy zaskoczeni.

Jeden z użytkowników Twittera podał informację, jakoby Marvel Studios już szykowało się do przekształcenia wideo na format IMAX. Na tej samej zasadzie wcześniej wyszedł trailer Ostatniego Jedi. Na podstawie tego mielibyśmy otrzymać pierwsze spojrzenie Avengers 4 już za kilka tygodni.

Duet reżyserów ma teraz około pół roku na etap postprodukcji i wszelkiego rodzaju dokrętki. Premiera wielkiego finału Marvel Cinematic Universe jest zaplanowana na 25 kwietnia 2019 roku.

Zobacz również: Plakat nowego crossovera w Arrowverse. Zapowiedziano Elseworlds!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?