Advertisement
Advertisementpixel

Pingwin głównym antagonistą nowego Batmana?!

Z nowymi plotkami na temat filmów ze stajni DC jest tak, że ciężko w nie uwierzyć, gdyż wiadomo jaki nieład panuje ostatnio w tym studiu, a ostatnie produkcje nie napawają zbytnio optymizmem. Pojawiły się jednak dzisiaj nowe informacje dotyczące filmu o roboczym tytule The Batman, za który odpowiada Matt Reeves, twórca Ewolucji i Wojny o Planetę Małp.

Według reportera Variety Justina Krolla, głównym przeciwnikiem Batmana prawdopodobnie zostanie Oswald Cobblepot a.k.a. Pingwin. Scenariusz do filmu jednak podlega ciągłym zmianom i jeśli Reeves nie zdecyduje się na tego obślizgłego bogacza, wielce prawdopodobne jest, że zobaczymy go w produkcji o tytule Birds of Prey. Wygląda więc na to, że Warner Bros. koniecznie chce wprowadzić tego bandziora do DCEU.

Szczegóły dotyczące nowego solowego filmu o Batmanie wciąż nie zostały ujawnione. Warto jednak zauważyć, że gdyby stanęło ostatecznie na Pingwinie, Josh Gad znany na przykład z Pięknej i Bestii, nie miałby nic przeciwko, żeby się w niego wcielić. Pewnego razu zamieścił nawet zdjęcie z Geoffem Johnsem, jednym z włodarzy DC Films, na którym trzymał komiks z serii o Batmanie z Pingwinem na okładce.

Fot. Twitter

Produkcja nowego Batmana ruszy najpewniej w następnym roku. Pewne natomiast nie jest, czy w roli Rycerza Gotham ponownie zobaczymy Bena Afflecka. Niejednokrotnie mówiło się, że Matt Reeves poszukuje nowego aktora do tak ważnej roli, a wśród nazwisk wymieniało się Jake’a Gyllenhaala, czy też Jona Hamma. Tego pierwszego można jednak wykluczyć, gdyż obecnie prowadzi rozmowy w celu objęcia roli przeciwnika Spider-Mana w Uniwersum Marvela.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?